Domy mobilne

W JPJ Mobile House produkujemy domy mobilne, zwane też domami w stylu holenderskim, kanadyjskim lub domkami na kołach.

Jest to niezwykle popularny model budownictwa ze względu na wielość zalet jakie posiada. Domy stawiane tą metodą powstają znacznie szybciej niż domy murowane, ponadto, koszty takiej budowy są znacznie niższe. W przypadku domów mobilnych, nie musisz również martwić się o urzędowe pozwolenia i załatwiać masy formalności. Dom mobilny możesz postawić na działce spełniając minimum formalności, w których pomogą Ci nasi pracownicy. Jest to rodzaj zabudowy idealny na każdy teren. Jeśli Twoja działka mieści się na terenach leśnych, nad jeziorem lub gdzie teren jest podmokły – tradycyjna budowa może być niemożliwa i idealnie sprawdzi się tam właśnie dom mobilny z JPJ Mobile House.

Osiedle domów mobilnych to również idealny pomysł na biznes! Idealnie spełnia się jako zakwaterowanie dla turystów, poza sezonem generując minimalne koszty.

Nasze produkty powstają z najwyższej jakości materiałów, a każdy z realizowanych projektów jest w pełni personalizowany i dostosowany do Twoich potrzeb To Ty, składając zamówienie decydujesz o rozmieszczeniu pomieszczeń, umiejscowieniu okien i drzwi oraz wyposażeniu. Sprzedajemy domy wykończone pod klucz, lub w stanie surowym.

Wybierz dom na miarę swoich potrzeb
Dom mobilny SINGLE - 7 x 3.5 m
Dom mobilny COUPLE - 9 x 3.5 m
Dom mobilny NORMAL - 10 x 3.5 m
Dom mobilny FRIEND - 12 x 3.5 m
Dom mobilny FAMILY - 12 x 4 m
Dom mobilny JPJ PRO 14 x 4 m
Nie odkładaj marzeń o własnym domu!